Google дозволила додатки з азартними іграми в Google Play

Google разрешила приложение с азартными играми Новини

Компанія Гугл офіційно прописала в умовах угоди про співпраці пункт про можливість розміщувати і просувати додатки азартних ігор зі ставками на реальні гроші в п’ятнадцяти юрисдикціях.

Такий крок, як вважають експерти, був прийнятий через те, що платформа хоче залишатися конкурентоспроможною. В Apple Store ігрові азартні додатки дозволені вже давно. Впровадження нових редакцій в умови угоди між розробниками і Гугл вимагає деякого часу, оскільки контент повинен отримувати схвалення перед розміщенням на майданчику. У квітні вже були опубліковані поправки про персональну інформацію. Вони стосуються того, які саме дані можуть отримувати додатки по гемблінг.

Викладені принципи дозволяють захистити користувачів від витоку персональних даних. Додатки для операційної системи Андроїд повинні інформувати своїх користувачів, яка саме інформація про них збирається, а також про те, куди вона передається.

Це безпрецедентний крок. Гугл має намір перевіряти абсолютно кожен додаток на відповідність правилам. Якщо воно не задовольняє існуючим вимогам, софт повторно відправлять на модерацію, поки недоліки не будуть повністю усунені.

Директор по розробці мобільних додатків «Mkodo» пан Годфрі відзначає чотири ключові моменти для девелоперів:

  1. Більше ніякого саморегулювання.
  2. Дотримання нових правил строго контролюється Гугл і додатки, які не встигли оновитися і адаптуватися під них, видаляються з платформи.
  3. Принцип Apple, який дає розробникам час на зміну контенту, що не був перейнятий Google.
  4. Процедура модерації вимагає багато часу, тому запуск ігрових додатків зі ставками на реальні гроші може статися трохи пізніше запланованої дати.
  5. Навіть невеликі затримки з додаванням нових азартних ігор на мобільну платформу Гугл не скасовують того факту, що ця новина однакова позитивна як для розробників, так і для власників смартфонів на базі Андроїд.
icasino7.com
Add a comment