Нове життя класичних слотів: Pragmatic Play представляє автомат Buffalo King Megaways

Pragmatic Play представил Buffalo King Megaways Новини

Нова пригода «Король Бізонів: Мегавейвс» дозволяє гравцям зануритися у світ дикої природи Північної Америки. Тут мешкають не тільки буйволи, а й пуми, орли та вовки. Вони заповнюють собою барабани. У гравців з’являється можливість використовувати найрізноманітніші способи перемагати, включаючи високоволатильних сітки слота 8х6.

В автомат-слоті Buffalo King Megaways використовується каскадний механіка. Це означає, що після перемоги символи виграшної комбінації можуть віддалятися з барабанів. Ще однією радісною новиною для гравців є те, що в слоті реалізована можливість безкоштовного обертання. Вона відкривається при випаданні чотирьох і більше символів (Scatter).

Кількість випадаючих символів визначає розмір призу. Розкид 4,5 і 6 дає виграш в 5,2 або 100 разів вище від зробленої загальної ставки. Множник в х5 випадає при появі спеціальних знаків «Wild». Комбінації накопичуються при кожній появі.

Безкоштовна гра випадає перед черговим обертанням. Її вартість в сто разів перевищує зроблену ставку. Вона може продовжуватися ще на п’ять раундів, якщо випадає від трьох і більше символів розкиду.

Новий Buffalo King повністю націлений на гравця. Він отримує безмежну кількість множників, контроль за процесом гри. Це робить пригода в дикому світі Північної Америки максимально цікавим, а, головне, дозволяє вигравати.

Pragmatic Play не перестає радувати гравців. Новинка з’явилася відразу після хітів Juicy Fruits і Power of Thor. «Король Бізонів», який поповнив значне портфоліо провайдера, з’явився завдяки бренду Megaways, що знайшло відображення в назві.

icasino7.com
Add a comment